Pristatymas

Baldų pristatymo terminai dažnai skirtingi, esant galimybėms stengiamės baldus pristatyti kaip galima greičiau. Kadangi baldų Lietuvoje nesandėliuojame, pristatymas neretai trunka kelias savaites. Mes dirbame su tiekėjais iš skirtingų šalių. Norėdami savo klientams pasiūlyti kuo įvairesnį prekių asortimentą ir žinoma geriausias kainas nelaikome prekių vietoje.

Baldus dažniausiai galime pristatyti klientams patogiu metu prieš tai susitarus laiką.

Užsakymus Lietuvoje (Išskyrus Kuršių Neriją) pristatome nemokamai iki Jūsų namų - vietos iki kur gali privažiuoti transportas (dažniausiai krovininis autobusiukas)

Už papildomą mokestį pristatantis vežėjas gali sunešti baldus. Mokestis nustatomas individualiai, priklausomai nuo baldų kiekio, į kurį aukštą reikia nešti ir t.t

Baldai dažniausiai pristatomi supakuoti dėžėse, jie būna nesurinkti. Prie baldų visada rasite surinkimo instrukcijas/paaiškinimus, taip pat visas reikalingas koplektuojančias detales bei furnitūrą. Surinkimui dažniausiai reikia standartinių įrankų - Suktuko, atsuktuvo, plaktuko, veržliarakčio ar pan. Taip pat kai kuriems baldams surinkti reikalingi tam tikri įgūdžiai.

Prekių aprašyme nurodomas preliminarus tos prekės pristatymo laikas, kuris skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo t.y. kai užsakymas patikrinamas ir patvirtinamas pakalbėjus telefonu. Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus nedelsiant informuosime elektroniniu paštu.

Kai priimate užsisakytas prekes, patikrinkite jų būklę bei pasirašykite perdavimo-priėmimo dokumentą. Tuo atveju, jei prekių perdavimo-priėmimo metu pastebėjote prekių išorinės išvaizdos pažeidimus ar prekių komplektacijos neatitikimus, būtinai pažymėkite tai siuntos dokumente. Jei pažeidimus ir kitus neatitikimus pastebėjote vėliau,  parašykite info@metaspirkti.lt